AT0402DRE071K2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0402DRE071K2L
JLCPCB Part #
C851554
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS