AT0402DRE071K27L
MFR.Part #
AT0402DRE071K27L
JLCPCB Part #
C4196267
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS