AT0402DRE071K07L
MFR.Part #
AT0402DRE071K07L
JLCPCB Part #
C4008925
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS