AT0402DRE0718K2L
MFR.Part #
AT0402DRE0718K2L
JLCPCB Part #
C3911930
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS