AT0402DRE0712R7L
MFR.Part #
AT0402DRE0712R7L
JLCPCB Part #
C4301482
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS