AT0402DRE0710RL
MFR.Part #
AT0402DRE0710RL
JLCPCB Part #
C2109865
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS