AT0402DRD078K2L
MFR.Part #
AT0402DRD078K2L
JLCPCB Part #
C5590591
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS