AT0402DRD074K32L
MFR.Part #
AT0402DRD074K32L
JLCPCB Part #
C851425
Description
-55℃~+155℃ 4.32kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS