AT0402DRD0742R2L
MFR.Part #
AT0402DRD0742R2L
JLCPCB Part #
C851400
Description
-55℃~+155℃ 42.2Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS