AT0402DRD073K6L
MFR.Part #
AT0402DRD073K6L
JLCPCB Part #
C5590562
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS