AT0402DRD073K16L
MFR.Part #
AT0402DRD073K16L
JLCPCB Part #
C851382
Description
-55℃~+155℃ 3.16kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS