AT0402DRD0735R7L
MFR.Part #
AT0402DRD0735R7L
JLCPCB Part #
C851367
Description
-55℃~+155℃ 35.7Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS