AT0402DRD0731K6L
MFR.Part #
AT0402DRD0731K6L
JLCPCB Part #
C851351
Description
-55℃~+155℃ 31.6kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS