AT0402DRD0730K1L
MFR.Part #
AT0402DRD0730K1L
JLCPCB Part #
C851346
Description
-55℃~+155℃ 30.1kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS