AT0402DRD072K94L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0402DRD072K94L
JLCPCB Part #
C851342
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS