AT0402DRD0729K4L
MFR.Part #
AT0402DRD0729K4L
JLCPCB Part #
C851325
Description
-55℃~+155℃ 29.4kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS