AT0402DRD0726K1L
MFR.Part #
AT0402DRD0726K1L
JLCPCB Part #
C851311
Description
-55℃~+155℃ 26.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS