AT0402DRD07237RL
MFR.Part #
AT0402DRD07237RL
JLCPCB Part #
C851295
Description
-55℃~+155℃ 237Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS