AT0402DRD071K54L
MFR.Part #
AT0402DRD071K54L
JLCPCB Part #
C851263
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS