AT0402DRD071K05L
MFR.Part #
AT0402DRD071K05L
JLCPCB Part #
C851248
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS