AT0402DRD0711K8L
MFR.Part #
AT0402DRD0711K8L
JLCPCB Part #
C851178
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS