AT0402CRD0788K7L
MFR.Part #
AT0402CRD0788K7L
JLCPCB Part #
C2142553
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 88.7kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS