AT0402CRD0763K4L
MFR.Part #
AT0402CRD0763K4L
JLCPCB Part #
C4208870
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 63.4kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS