AT0402CRD0756R2L
MFR.Part #
AT0402CRD0756R2L
JLCPCB Part #
C2142619
Description
-55℃~+155℃ 50V 56.2Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS