AT0402CRD07510RL
MFR.Part #
AT0402CRD07510RL
JLCPCB Part #
C2138965
Description
-55℃~+155℃ 50V 510Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS