AT0402CRD074K87L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0402CRD074K87L
JLCPCB Part #
C2142696
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 4.87kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS