AT0402CRD074K48L
MFR.Part #
AT0402CRD074K48L
JLCPCB Part #
C4304121
Description
-55℃~+155℃ 4.48kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS