AT0402CRD074K12L
MFR.Part #
AT0402CRD074K12L
JLCPCB Part #
C2142579
Description
-55℃~+155℃ 4.12kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS