AT0402CRD0739K2L
MFR.Part #
AT0402CRD0739K2L
JLCPCB Part #
C4266019
Description
-55℃~+155℃ 39.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS