AT0402CRD0733R2L
MFR.Part #
AT0402CRD0733R2L
JLCPCB Part #
C2142698
Description
-55℃~+155℃ 33.2Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS