AT0402CRD0730K1L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0402CRD0730K1L
JLCPCB Part #
C4083200
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 30.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS