AT0402CRD07300RL
MFR.Part #
AT0402CRD07300RL
JLCPCB Part #
C2139501
Description
-55℃~+155℃ 300Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS