AT0402CRD0725K5L
MFR.Part #
AT0402CRD0725K5L
JLCPCB Part #
C4169584
Description
-55℃~+155℃ 25.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS