AT0402CRD0712K7L
MFR.Part #
AT0402CRD0712K7L
JLCPCB Part #
C2142710
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS