AT0402CRD07124RL
MFR.Part #
AT0402CRD07124RL
JLCPCB Part #
C2142707
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS