AT0402CRD0710K2L
MFR.Part #
AT0402CRD0710K2L
JLCPCB Part #
C2142684
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS