AT0402BRE0764K9L
MFR.Part #
AT0402BRE0764K9L
JLCPCB Part #
C5949343
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 64.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS