AT0402BRE07430RL
MFR.Part #
AT0402BRE07430RL
JLCPCB Part #
C5949337
Description
-55℃~+155℃ 430Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS