AT0402BRE072K2L
MFR.Part #
AT0402BRE072K2L
JLCPCB Part #
C7217745
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS