AT0402BRD07820RL
MFR.Part #
AT0402BRD07820RL
JLCPCB Part #
C6127299
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 820Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS