AT0402BRD075K62L
MFR.Part #
AT0402BRD075K62L
JLCPCB Part #
C851068
Description
-55℃~+155℃ 5.62kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS