AT0402BRD075K1L
MFR.Part #
AT0402BRD075K1L
JLCPCB Part #
C851064
Description
-55℃~+155℃ 5.1kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS