AT0402BRD07523RL
MFR.Part #
AT0402BRD07523RL
JLCPCB Part #
C851045
Description
-55℃~+155℃ 523Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS