AT0402BRD0751K1L
MFR.Part #
AT0402BRD0751K1L
JLCPCB Part #
C851043
Description
-55℃~+155℃ 51.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS