AT0402BRD074K53L
MFR.Part #
AT0402BRD074K53L
JLCPCB Part #
C851036
Description
-55℃~+155℃ 4.53kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS