AT0402BRD0744K2L
MFR.Part #
AT0402BRD0744K2L
JLCPCB Part #
C851014
Description
-55℃~+155℃ 44.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS