AT0402BRD0740K2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0402BRD0740K2L
JLCPCB Part #
C851002
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 40.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS