AT0402BRD0738K3L
MFR.Part #
AT0402BRD0738K3L
JLCPCB Part #
C850981
Description
-55℃~+155℃ 38.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS