AT0402BRD0734K8L
MFR.Part #
AT0402BRD0734K8L
JLCPCB Part #
C850967
Description
-55℃~+155℃ 34.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS