AT0402BRD0733KL
MFR.Part #
AT0402BRD0733KL
JLCPCB Part #
C5455470
Description
-55℃~+155℃ 33kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS